Szlifowanie Techniki Jazdy 18.07.2010

DSCF6332

SZLIFOWANIE TECHNIKI JAZDY  18.07.2010

18 lipca 2010 r. Klub Motocyklowy MOTO-SEKCJA ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na kolejne szkolenie z cyklu SZLIFOWANIE TECHNIKI JAZDY.
W związku z tym że to już kolejna edycja, uczestnicy nabierają wprawy i umiejętności zaczynamy przyśpieszać. Kolejne próby będą przy większych prędkościach.
Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że nasze działania i starania zostały docenione przez WYDZIAŁ RUCHU DROGOWEGO KWP w Lublinie www.wrd.kwp.lublin.pl która postanowiła objąć patronatem nasze szkolenia.
Honorowy patronat objął również PZM www.pzm.lublin.pl w związku z czym szkolenie odbędzie się na TORZE KARTINGOWYM W LUBLINIE.
WORD www.word.lublin.pl dołączył do patronów szkoleń z bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
To jednak nie wszystko! Profesjonalizm naszych szkoleń dostrzegają również co raz to nowe firmy, dołączając do nas pozwalają nam się rozwijać i tak: NAPRAWA MOTOCYKLI RÓŻNYCH www.nmr.pl Tomka Skórzyńskiego postanowiła dołączyć do całego cyklu szkoleń, jaki zaplanowaliśmy jeszcze w tym roku i objąć nasze imprezy swoim patronatem.
Do grona sponsorów szkolenia ponownie dołączy firma, która profesjonalnie zajmuje się bezpieczeństwem naszych motocykli – firma VARIETE RACING  www.variete-racing.pl specjaliści od crash-y, klatek i sliderów,THERMO KING www.thermoking.com.pl– chłodnictwo i klimatyzacja,HANESCO www.hanesco.pl autoszyby,szyberdachy oraz inni wyszczególnieni na stronie naszego klubu www.moto-sekcja.pl.
Naszym nierozłącznym sponsorem jest AUTOSZLIF DZIAK JANOWICE www.auto-szlif.pl który jest z nami od pierwszego szkolenia i nieustannie wspiera nas w rozwijaniu Klubu Motocyklowego MOTO-SEKCJA i realizowaniu kolejnych szkoleń.
Szlifowanie Techniki Jazdy jak w każdym przypadku odbędzie się pod okiem wykwalifikowanego instruktora który wytrwale pomaga nam w podnoszeniu umiejętności kierowców motocykli i poprawy ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Głównymi sponsorami w tym roku są:

AUTOSZLIF DZIAK JANOWICE www.auto-szlif.pl
NAPRAWA MOTOCYKLI RÓŻNYCH www.nmr.pl
PZM www.pzm.lublin.pl
WORD www.word.lublin.pl

SZLIFOWANIE TECHNIKI JAZDY 18.07.2010 w godz. 10.30 – 14.30

W godzinach 15.00 – 20.00 odbywająsię jazdy komercyjne,na które zapisani w Moto-Sekcji mają 50% rabatu.

Prosimy o pobieranie i wypełnianie oświadczenia,które pozwoli sprawniej przeprowadzić zapisy.Oświadczenie do pobrania tutaj.
Zapisy i potwierdzenie udziału uczestników 10.00-10.15
Tor kartingowy w Lublinie, ul. Zemborzycka

WSTĘP NIEODPŁATNY, niezależnie od marki i rodzaju motocykla (dzieci i młodzież wyłącznie pod opieką rodziców).
Organizator zastrzega możliwość ograniczenia liczby uczestników.

UWAGA WAŻNE ! ! !
Każdy uczestnik będzie zobowiązany do opłacenia ubezpieczenia które wyniesie ok 20 zł i jest to warunek dopuszczenia do jazdy w dn. 18.07.2010r. !!!
Opłata do uiszczenia w trakcie zapisów i potwierdzania danych bezpośrednio na torze w Lublinie.

UWAGA ! ! !
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzanie swojej obecności w szkoleniu wysyłając dane na: roland.n@wp.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dane do potwierdzenia: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres mailowy, model posiadanego motocykla, miejscowość.
Listę uzupełniamy na bieżąco.

Ważne !
Wszyscy zapisani mają priorytet w uczestnictwie i nie zabraknie dla Was miejsca.

Ważne !
Dla tych którzy mają obawy o swój motocykl w czasie zajęć SZLIFOWANIA TECHNIKI JAZDY serwis – salon Naprawa Motocykli Różnych przygotował rabat w wysokości 15% na części zamienne do usunięcia szkód powstałych w czasie imprezy (należy zgłaszać na miejscu w busie NMR).