Zapisy


Nie trzeba być członkiem Moto-Sekcji aby uczestniczyć w jazdach i szkoleniach motocyklowych!


Członkowie Moto-Sekcji z województwa lubelskiego mają do 50 zł zniżki na jazdy i szkolenie na Torze podczas jazd organizowanych przez Moto-Sekcję

Zapisy po wcześniejszym mailowym ustaleniu terminu i miejsca spotkania ( motosekcjalublin@gmail.com )

Klub Moto-sekcja prowadzi zapisy dla osób, które chcą uczestniczyć w organizowanych zajęciach i jazdach.

Aby zostać członkiem Moto-sekcji należy:

-wypełnić wymagane dokumenty ( Deklaracja Członkowska , Oświadczenie )

-posiadać dokument potwierdzający dane osobowe

-opłacić składkę roczną

 WAŻNE !

W przypadku osób ,które nie ukończyły 18 lat wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na członkostwo w klubie i uprawianie sportu motorowego oraz ich obecność podczas zapisów do Klubu. 

Składka członkowska na sezon 2023 wynosi: 500 zł 

Nie pobieramy wpisowego.

Aby zapisać się do klubu nie jest wymagane prawo jazdy i motocykl. Dla członków Moto-Sekcji, którzy nie posiadają motocykla oferujemy możliwość pojeżdżenia na naszym motocyklu pod okiem trenera. Motocykl jest zabezpieczony i wyposażony w ” RAMIONA ASEKURACYJNE „, które chronią przed wywrotką 😉  więc bezstresowo można stawiać pierwsze kroki w świecie motocyklowej przygody.

Dla członków Moto-sekcji zameldowanych w województwie lubelskim oferujemy między innymi do 50 zł zniżki na jazdy i szkolenia na Torze.

Zapraszamy do pobierania i wypełniania wymaganych dokumentów (  Deklaracja Członkowska , Oświadczenie ). Nie jest to obowiązkowe jednak w znaczny sposób uprości procedury rejestracyjne, szczególnie podczas zapisów w terenie. Gotowe dokumenty skrócą czas zapisów a to przyspieszy wjazd na tor każdego z zapisujących się.