Zapisy

Członkowie Moto-Sekcji z województwa lubelskiego mają do 50 zł zniżki na jazdy i szkolenie na Torze podczas jazd organizowanych przez Moto-Sekcję

Zapisać do Moto-Sekcji można się na Torze gdy odbywają się jazdy lub po wcześniejszym mailowym ustaleniu terminu i miejsca spotkania ( motosekcjalublin@gmail.com )

Klub Moto-sekcja prowadzi zapisy dla osób, które chcą uczestniczyć w organizowanych zajęciach i jazdach.

Aby zostać członkiem Moto-sekcji należy:

-wypełnić wymagane dokumenty ( Deklaracja Członkowska , Oświadczenie )

-posiadać dokument potwierdzający dane osobowe

-opłacić skladkę roczną

 WAŻNE !

W przypadku osób ,które nie ukończyły 18 lat wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na członkostwo w klubie i uprawianie sportu motorowego oraz ich obecność podczas zapisów do Klubu. 

Składka członkowska na sezon 2022 wynosi: 300 zł 


Moto-Sekcja uzyskała następujące rabaty oraz promocje dla każdej zapisanej do Moto-Sekcji osoby:

Rabaty związane z motocyklami:

– Kupon rabatowy –10% na odzież, akcesoria, części i serwis w salonie Moto-GP (za okazaniem karty członkowskiego Moto-Sekcji na sezon 2022)

– Kupon rabatowy -10% na odzież, akcesoria, części i serwis w salonie Motocykle Lublin (za okazaniem karty członkowskiego Moto-Sekcji na sezon 2022)

– Rabat od 7% do 15% na odzież, akcesoria, części i serwis w salonie Naprawa Motocykli Różnych (za okazaniem karty członkowskiego Moto-Sekcji na sezon 2022)

– Rabat -15% na klejenie plastików Lublin ul. Wspólna 86 (za okazaniem karty członkowskiego Moto-Sekcji na sezon 2022)

 

Nie pobieramy wpisowego.

Aby zapisać się do klubu nie jest wymagane prawo jazdy i motocykl. Dla członków Moto-Sekcji, którzy nie posiadają motocykla oferujemy możliwość pojeżdżenia na naszym motocyklu pod okiem trenera. Motocykl jest zabezpieczony i wyposażony w ” RAMIONA ASEKURACYJNE „, które chronią przed wywrotką 😉  więc bezstresowo można stawiać pierwsze kroki w świecie motocyklowej przygody.

Dla członków Moto-sekcji zameldowanych w województwie lubelskim oferujemy między innymi do 50 zł zniżki na jazdy i szkolenia na Torze.

Zapraszamy do pobierania i wypełniania wymaganych dokumentów (  Deklaracja Członkowska , Oświadczenie ). Nie jest to obowiązkowe jednak w znaczny sposób uprości procedury rejestracyjne, szczególnie podczas zapisów w terenie. Gotowe dokumenty skrócą czas zapisów a to przyspieszy wjazd na tor każdego z zapisujących się.