Kim jesteśmy

Każdy, kto chociaż raz jechał jednośladem wie jaka to wielka frajda..Nie jest ważne czy to motocykl sportowy,turystyczny ,chopper czy po prostu skromny skuter – wrażenia są niezapomniane.szkoda tylko, że w tym pędzie, czując wiatr we włosach a w żyłach adrenalinę zapominamy często o własnym bezpieczeństwie.I chociaż  w większości wypadków z udziałem motocyklistów winni są kierowcy samochodów, nie możemy pozostawać w tej sytuacji bierni.To niestety  może zdażyć się każdemu z nas a przecież wielu z tych przykrych  w skutkach zdarzeń można uniknąć.

                   Jesteśmy Motocyklowym Klubem Sportowym o statucie stowarzyszenia zrzeszonym w PZM Lublin.

W naszej działalności uczymy jazdy jednośladem .Przez dobrą zabawę, w przyjaznej,koleżeńskiej atmosferze pokazujemy jak oswoić się z maszyną.Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zawodników szkolimy motocyklistów na wszystkich poziomach zaawansowania – od podstawowego szkolenia młodzieży jeżdżącej skuterami po zajęcia dla kandydatów na zawodników sportów motocyklowych.Wszystko po to, by jazda motocyklem sprawiała nam czystą przyjemnośc a każda przejażdżka szczęśliwie kończyła się w garażu bo przecież  MOTOCYKLE TO NASZA PASJA

Wszystkie  nasze szkolenia  prowadzimy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, byłych zawodników, Mistrzów Polski i Reprezentantów Kadry Narodowej w sportach motocyklowych. Na każdym etapie szkolenia zapewniamy profesjonalnych szkoleniowców. Są to ludzie z pasją, którzy większość swojego życia spędzili na dwóch kołach, odnosząc duże sukcesy w sportach motocyklowych w kraju i za granicą. Z każdym rokiem powiększamy grono osób zaangażowanych w nasz projekt. Współpracujemy z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego i szkołami nauki jazdy, które szkolą kandydatów na motocyklistów w stopniu znacznie większym niż podstawowy. Nie szkolimy dla zysku i pieniędzy. Robimy to, bo sami jesteśmy motocyklistami i wiemy, że nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.