[BRAK WOLNYCH MIEJSC]Motocyklowe szlifowanie na kolanie po Torze ODTJ Lublin 1.07.2017

18556806_1390632837661587_4859926480841546466_oUWAGA zapraszamy na ” SZLIFOWANIE NA KOLANIE ” 🙂
Moto-Sekcja zaprasza na trening pt. ” SZLIFOWANIE NA KOLANIE ” 01-07-2017 🙂 😉 🙂
CHCECIE PODNIEŚĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI MOTOCYKLOWE oraz spełnić swoje marzenia ( zejścia na kolano 😉 ) to zapraszamy w sobotę 01-07-2017 na ” MOTOCYKLOWE SZLIFOWANIE NA KOLANIE ” czyli trening podnoszący wasze bezpieczeństwo i umiejętności posługiwania się motocyklem w ruchu ulicznym i nie tylko, które odbędzie się na TORZE ODTJ LUBLIN


Miejsce: Tor ODTJ Lublin
ul. Grygowej 32
Termin: 01. 07. 2017 sobota
Godziny: 12:00 – 19.00
Ilość miejsc ograniczona – bardzo małe grupy !
Liczy się kolejność zgłoszenia potwierdzona wpłatą na konto.
Koszt treningu:
250 zł – wpłata dokonana do dnia 20. 06. 2017
300 zł – po w/w terminie
Wpłaty należy dokonać na konto:
STOWARZYSZENIE MOTO-SEKCJA
55 2490 0005 0000 4520 1472 0719 .
Wpłata musi być dokonana najpóźniej do dnia 27.06.2017
w tytule wpisując: imię,nazwisko oraz numer telefonu z dopiskiem
SZLIFOWANIE NA KOLANIE 01-07-2017.
W przypadku niestawienia się na trening opłata przepada (ale oczywiście można znaleźć sobie zastępstwo ) !!!
Jeżeli jesteście zainteresowani i coś nie jest jasne odezwijcie się , kontakt telefoniczny 501 11 88 22
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem ( PO DOKONANIU OPŁATY ) prosimy KONIECZNIE o potwierdzenie obecności oraz podanie danych kontaktowych i nr. tel. na adres : motosekcjalublin@gmail.com
PROGRAM TRENINGU:
1.Omówienie teorii i zadań praktycznych.
2. Zapoznanie uczestników z zasadami poruszania się po obiekcie.
3. Pozycja na motocyklu, ze szczególnym naciskiem na pozycję w zakręcie – jazda po okręgu z wykorzystaniem technik sportowych ( próba prawidłowego zejścia na kolano ).
4. Symulacja sytuacji awaryjnych ( omijanie przeszkody ze świadomym wykorzystaniem przeciwskrętu )
5. Dynamiczna jazda w zakręcie i serii zakrętów (kontrola gazu, prawidłowy tor jazdy, odpowiednie prowadzenie wzrokiem, przeciwskręt itd. ).
7. Jazda ” torowa ” i wykorzystanie nabytych umiejętności ( z podziałem na grupy według stopnia zaawansowania i osiąganych prędkości 🙂
Program może ulec małym modyfikacjom w przypadku gdyby okazało się że z czymś sobie nie radzicie 😉
BĘDZIE BARDZO DUŻO JAZDY więc zatankujcie moto do pełna !!!
W CENIE OTRZYMACIE: porady i wskazówki dotyczące techniki i toru jazdy , dokumentację fotograficzną , 2 ciepłe posiłki regeneracyjne + owoce , słodycze , soki ,wodę, kawę , herbatę .
Trening prowadzić będą PROFESJONALNI instruktorzy sportów motocyklowych z Moto Sekcji ( byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ) oraz instruktorzy techniki jazdy motocyklowej z OSK GRABIEC.
Zapewniamy profesjonalizm i miłą atmosferę podczas treningu .
UWAGA : dzięki OSK GRABIEC podczas treningu dla uczestników będzie dostępny bezpłatnie, specjalnie przygotowany motocykl z ramionami asekuracyjnymi dzięki , któremu będziecie mogli w bezpieczny sposób przełamać swoje ” lęki ” podczas pokonywania zakrętów.
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Każdy!
Bez względu na umiejętności i staż jazdy.
Będzie podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości. Pozwoli to bezpiecznie przeprowadzić wszystkie zadania treningowe na torze.
Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru.
Podczas treningu i bezpośrednio po zakończeniu każdego z zadań trenerzy omówią i wyjaśnia wszystkie błędy i wątpliwości, będzie również możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o wszelkie szczegóły itp.
JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?
Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę ale każdy uczestnik imprezy powinien mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl, który nie spowoduje zagrożenia dla Niego i innych uczestników.
Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.
Informacje o jazdach ,treningach i szkoleniach motocyklowych organizowanych przez Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy znajdziecie zawsze na naszej str. www.moto-sekcja.pl w zakładce KALENDARZ JAZD PO TORZE 🙂
ZAPRASZAMY !!!