Zapisy do Moto-Sekcji na sezon 2016

UWAGA UWAGA UWAGA – Rabat do 50 % na jazdy motocyklowe !!!

Zapisać do Moto-Sekcji będzie się można na Torze ODTJ Lublin w sobotę 09-04-2016 w godz. 15.oo-18.oo

Zapraszamy 

CO ZYSKACIE BĘDĄC U NAS W KLUBIE

Członkowie Moto-Sekcji z województwa lubelskiego mają do 50% zniżki na jazdy po Torze podczas jazd organizowanych przez Moto-Sekcję

Zapisać do Moto-Sekcji można się na Torze gdy odbywają się jazdy lub po wcześniejszym mailowym ustaleniu terminu i miejsca spotkania ( motosekcjalublin@gmail.com )

Klub Moto-sekcja prowadzi zapisy dla osób, które chcą uczestniczyć w organizowanych zajęciach i jazdach.

Aby zostać członkiem Moto-sekcji należy:

-wypełnić wymagane dokumenty ( Deklaracja Członkowska , Oświadczenie )

-posiadać dokument potwierdzający dane osobowe

-opłacić składkę roczną

WAŻNE !

W przypadku osób ,które nie ukończyły 18 lat wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na członkostwo w klubie i uprawianie sportu motorowego oraz ich obecność podczas zapisów do Klubu. Zapisać się i opłacić składkę członkowską można ,na torze u instruktora lub innej osoby upoważnionej.

Składka członkowska na sezon 2016 wynosi:

Motocykle:

-osoby dorosłe 200 zł

-osoby niepełnoletnie 100 zł

Moto-Sekcja uzyskała następujące rabaty oraz promocje dla każdej zapisanej do Moto-Sekcji osoby:

Rabaty związane z motocyklami:

– Kupon rabatowy -10% na odzież, akcesoria, części i serwis w salonie Moto-GP (za okazaniem karty członkowskiego Moto-Sekcji na sezon 2016)

– Kupon rabatowy -10% na odzież, akcesoria, części i serwis w salonie Motocykle Lublin (za okazaniem karty członkowskiego Moto-Sekcji na sezon 2016)

– Rabat od 7% do 15% na odzież, akcesoria, części i serwis w salonie Naprawa Motocykli Różnych (za okazaniem karty członkowskiego Moto-Sekcji na sezon 2016)

– Rabat -15% na klejenie plastików Lublin ul. Wspólna 86 (za okazaniem karty członkowskiego Moto-Sekcji na sezon 2016)

– Rabat od -5% do -20% na asortyment i usługi w Car Hi-Fi (ul. Północna 67 – promocja dostępna po okazaniu karty członkowskiej Moto-Sekcji na sezon 2016)

– Rabat -10% na części i usługi w Max Serwis (ul. Lubartowska 75 – promocja dostępna po okazaniu karty członkowskiej Moto-Sekcji na sezon 2016)

Nie pobieramy wpisowego.

Aby zapisać się do klubu nie jest wymagane prawo jazdy i motocykl. Dla członków Moto-sekcji, którzy nie posiadają motocykla oferujemy możliwość pojeżdżenia na naszym motocyklu pod okiem instruktora nauki jazdy. Motocykl jest zabezpieczony przed skutkami wywrotki więc bezstresowo można stawiać pierwsze kroki w świat motocykli.

Dla członków Moto-sekcji zameldowanych w województwie lubelskim oferujemy między innymi do 50% zniżki na jazdy po Torze oraz zagwarantowany udział w bezpłatnych szkoleniach doskonalenia techniki jazdy.

Zapraszamy do pobierania i wypełniania wymaganych dokumentów ( Deklaracja Członkowska , Oświadczenie ). Nie jest to obowiązkowe jednak w znaczny sposób uprości procedury rejestracyjne,szczególnie podczas zapisów w terenie.Gotowe dokumenty skrócą czas zapisów a to przyspieszy wjazd na tor każdego z zapisujących się.

Wszystkie druki itd. do pobrania znajdziecie na str. www.moto-sekcja.pl w zakładce ZAPISY.

Zapraszamy