Szlifowanie Techniki Jazdy Tor Lublin 23 czerwca 2012

DSCF2671

23 czerwca 2012 r.  Motocyklowy Klub Sportowy MOTO-SEKCJA ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na kolejne szkolenie z cyklu SZLIFOWANIE TECHNIKI JAZDY.
Honorowy patronat nad naszymi szkoleniami po raz kolejny objął WYDZIAŁ RUCHU DROGOWEGO KWP w Lublinie www.wrd.kwp.lublin.pl , MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO www.lubelskie.plWORD www.word.lublin.pl oraz PZM www.pzm.lublin.pl w związku z czym szkolenie odbędzie się na Torze Kartingowym w Lublinie.

Głownymi sponsorami cyklu szkoleń w tym roku są :

Naprawa Motocykli Różnych Tomasza Skorzyńskiego www.nmr.pl

Auto-Szlif Dziak Janowice www.auto-szlif.pl

Sponsorami wspomagającymi:

Hanesco www.hanesco.pl

Perła Browary Lubelskie S.A. www.perla.pl

Szlifowanie Techniki Jazdy jak w każdym przypadku odbędzie się pod okiem wykwalifikowanego instruktora ,który wytrwale pomaga nam w podnoszeniu umiejętności kierowców motocykli i poprawy ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

SZLIFOWANIE TECHNIKI JAZDY 23 czerwca 2012 w godz. 9.30 – 14.00

Zapisy i potwierdzenie udziału w szkoleniu 8.45 – 9.20 Tor kartingowy w Lublinie, ul. Zemborzycka
Prosimy o pobieranie i wypełnianie oświadczenia a także PUNKTUALNE PRZYBYCIE. Pozwoli to sprawniej przeprowadzić zapisy a tym samym rozpocząć szkolenie o zgodnie z planem.Oświadczenie można pobrać tutaj.

Koszt wynosi 20 zł i obejmuje ubezpieczenie uczestnika.
Opłata do uiszczenia w trakcie zapisów i potwierdzania danych bezpośrednio na torze w Lublinie. Opłacenie ubezpieczenia jest warunkiem dopuszczenia do jazdy 23 czerwca 2012r.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzanie swojej obecności w szkoleniu wysyłając dane na:roland.n@wp.pl

Dane do potwierdzenia: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres mailowy, model posiadanego motocykla, miejscowość.
Listę uzupełniamy na bieżąco.Wszyscy zapisani mają priorytet w uczestnictwie i nie zabraknie dla Was miejsca.

Dla tych ,którzy mają obawy o swój motocykl w czasie zajęć SZLIFOWANIA TECHNIKI JAZDY serwis – salon Naprawa Motocykli Różnych przygotował rabat w wysokości 15% na części zamienne do usunięcia szkód powstałych w czasie imprezy.