Prezenty motocyklowe od Moto-Sekcji

MOTOCYKLOWE PREZENTY – POPRAWIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO !!!

Od 2 grudnia możesz sprawić komuś motocyklową radość w sezonie 2022 🙂

VOUCHERY BĘDZIEMY PRZESYŁAĆ OD 2 GRUDNIA 2021 !!!!!!!

Moto-Sekcja proponuje 4 rodzaje PREZENTÓW MOTOCYKLOWYCH w cenie od 180 zł do 420 zł.

PREZENT NR 1:JAZDY MOTOCYKLOWE po Tor ODTJ Lublin – jazdy, szkolenia – 180 zł,( Jest to najwyższa forma treningu jaką oferuje Moto-Sekcja dla osób, które uczestniczyły w kilku szkoleniach i mają opanowane techniki motocyklowe )- czas trwania – 4 godziny- otrzymacie porady, wskazówki dotyczące techniki i toru jazdy od Trenerów Moto-Sekcji- dokumentacje fotograficzną ,- wodę do picia oraz dobrą i miłą atmosferę podczas treningu.

PREZENT NR 2:SZKOLENIE MOTOCYKLOWE na Tor ODTJ Lublin – jazdy, szkolenia – 420 zł ( POZIOM 1 lub POZIOM 2 do wyboru)- czas trwania 7,5 godziny- zajęcia zaczynamy wykładem teoretycznym w klimatyzowanej sali- otrzymacie porady i wskazówki dotyczące techniki i toru jazdy,- dokumentację fotograficzną 800-1200 szt zdjęć.,- ciepły posiłek, kanapki, owoce słodycze ,sok i wodę.

PREZENT NR 3:SZKOLENIE MOTOCYKLOWE POZIOM 3 na Tor ODTJ Lublin – jazdy, szkolenia – 280 zł- czas trwania 4,5 godziny- otrzymacie porady i wskazówki dotyczące techniki i toru jazdy,- dokumentację fotograficzną 800-1200 szt zdjęć.,- kanapki, owoce, słodycze, sok, wodę.

PREZENT NR 4:SZKOLENIE INDYWIDUALNE na naszym motocyklu z ramionami asekuracyjnymi – 300 zł- czas trwania 2 godziny- “bezstresowa” nauka opanowania technik motocyklowych oraz dla chętnych nauka poprawnego zejścia na kolano.- dzięki ramionom asekuracyjnym nie przewrócisz się na bok.Wszystkie SZKOLENIA prowadza PROFESJONALNI instruktorzy sportów motocyklowych z Moto Sekcji ( byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ).

JAK ZAMÓWIĆ PREZENTY MOTOCYKLOWE ???Wyślij na konto bankowe 55 2490 0005 0000 4520 1472 0719 odpowiednią kwotę z dopiskiem:

1) JAZDY, Imię Nazwisko-nr.telefonu (osoby dla której kupujesz prezent)

2) SZKOLENIE MOTOCYKLOWE – POZIOM 1 lub POZIOM 2 , Imię Nazwisko-nr.telefonu (osoby dla której kupujesz prezent)

3) SZKOLENIE MOTOCYKLOWE POZIOM 3, Imię, Nazwisko- nr.telefonu (osoby dla której kupujesz prezent )

4) SZKOLENIE INDYWIDUALNE, Imię, Nazwisko- nr.telefonu (osoby dla której kupujesz prezent )

5) SZKOLENIE W TERENIE

Zainteresowanych voucherami na SZKOLENIE W TERENIE ( off-road ) zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 501 11 88 22Ze względu na szeroki wachlarz możliwości szkolenia cena ustalana jest indywidualnie ( zapraszamy do kontaktu od 2 grudnia 2021). Następnie:Wyślij nam maila na motosekcjalublin@gmail.com z następującymi informacjami:Twoje imię i nazwisko, Twój numer telefonuImię i Nazwisko osoby obdarowanej i jej nr. telefonu 😉w temacie wpisując wybrany rodzaj prezentu motocyklowego.

Po wykonaniu w/w czynności dostaniesz od nas potwierdzenie oraz VOUCHER do samodzielnego wydruku..Gdy osoba obdarowana stawi się na Torze my zajmiemy się resztą 😉Więcej informacji o prezentach, nawiązaniu współpracy, jazdach i szkoleniach można uzyskać pisząc na adres motosekcjalublin@gmail.com lub dzwoniąc pod nr. tel. 504 491 492