Moto-Sekcja.pl
Przejdź do treści
  • O nas
  • Dane kontaktowe
  • Rabaty
  • Szkolenia
    • Szkolenie poziom 1
    • Szkolenie poziom 2
    • Szkolenie MIX 1 i 2
    • Szkolenie poziom 3
    • JAZDY MOTOCYKLOWE
    • Szkolenie VIP
    • Szkolenie indywidualne
    • Szkolenie off-road
  • Moto prezenty
  • Prawo Jazdy
  • Tor Lublin ODTJ
  • My w mediach

SZKOLENIE MOTOCYKLOWE TYLKO DLA KOBIET z Moto-Sekcją i MotoKobiece – 11.07.2026

Posted on 3 czerwca, 2026 przez admin
Details
Date:

11 lipca

Time:

09:30 - 19:00

Event Category:

Tor Lublin

Website:
Event Website
Venue

ulica Antoniny Grygowej 32, 20-260 Lublin, Polska

𝗠𝗼𝘁𝗼-𝗦𝗲𝗸𝗰𝗷𝗮 oraz 𝗠𝗼𝘁𝗼𝗞𝗼𝗯𝗶𝗲𝗰𝗲 zapraszają na SZKOLENIE MOTOCYKLOWE tylko dla KOBIET z doskonalenia techniki jazdy pt. ” 𝗪𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗶𝗲 𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗶𝗸𝗶 𝗺𝗼𝘁𝗼𝗰𝘆𝗸𝗹𝗼𝘄𝗲” 😊🏍️🔥

🔶 Jest to trening podnoszący Wasze bezpieczeństwo i umiejętności posługiwania się motocyklem w ruchu miejskim, turystycznym i codziennym.
🔶 Potrenujemy wszelkie manewry i techniki motocyklowe od A do Z
🔶 Omówimy i przećwiczymy miedzy innymi: przeciwsiad, przeciwwagę, przeciwskręt, technikę i tor pokonywania zakrętów, hamowanie awaryjne, hamowanie z ominięciem przeszkody, które są przydatne w codziennej jeździe na motocyklu.
🔶 Jest to jedna z fajniejszych form szkoleń motocyklowych zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych motocyklistek 😊
𝗠𝗜𝗘𝗝𝗦𝗖𝗘: Tor ODTJ Lublin, ul. Antoniny Grygowej 32
𝗧𝗘𝗥𝗠𝗜𝗡: 11-07-2026 sobota
𝗚𝗢𝗗𝗭𝗜𝗡𝗬:
09:10 – otwarcie bramy, formalności
09:30 – rozpoczęcie szkolenia
19:00 – zakończenie szkolenia
𝗖𝗘𝗡𝗬:
𝗣𝗥𝗢𝗠𝗢𝗖𝗝𝗔:
– 640 zł – dla osób, które dokonają wpłaty oraz zapiszą się do DNIA 04.07.2026 !!!
– 740 zł – dla osób, które dokonają wpłaty oraz zapiszą się po DNIU 04.07.2026 !!!
Ilość miejsc jest mocno ograniczona !!!

🔶 𝗨𝗪𝗔𝗚𝗔 – 𝗝𝗔𝗞 𝗭𝗔𝗣𝗜𝗦𝗔𝗖́ 𝗦𝗜𝗘̨ 𝗡𝗔 𝗦𝗭𝗞𝗢𝗟𝗘𝗡𝗜𝗘 –
𝘇 𝗱𝗼𝘀𝗸𝗼𝗻𝗮𝗹𝗲𝗻𝗶𝗮 𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗶𝗸𝗶 𝗷𝗮𝘇𝗱𝘆 !!!
1. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy KONIECZNIE o napisanie maila na adres : motosekcjalublin@gmail.com
– w tytule maila wpisujemy: „Szkolenie motocyklowe tylko dla kobiet- 11.07.2026″
– w treści maila wpisujecie: imię , nazwisko, numer telefonu oraz miejscowość z której będziecie jechać na szkolenie.
2. Po wykonaniu przez Was w/w czynności dostaniecie informację zwrotną czy zostaliście zakwalifikowani na szkolenie oraz pełne informacje ( co dalej ) jak macie się przygotować, na jaki numer konta należy zrobić wpłatę i z kim się kontaktować w razie niejasności lub pilnych zapytań .
Jeśli po dwóch dniach od wysłania email nie dostaniecie odpowiedzi to dzwońcie do nas pod nr.tel. 504 491 492
🔶 𝗣𝗿𝘇𝗲𝘄𝗶𝗱𝘇𝗶𝗮𝗻𝘆 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺 𝗦𝗭𝗞𝗢𝗟𝗘𝗡𝗜𝗔 𝗠𝗢𝗧𝗢𝗖𝗬𝗞𝗟𝗢𝗪𝗘𝗚𝗢 – 𝗣𝗢𝗭𝗜𝗢𝗠 𝟭 𝘇 𝗱𝗼𝘀𝗸𝗼𝗻𝗮𝗹𝗲𝗻𝗶𝗮 𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗶𝗸𝗶 𝗷𝗮𝘇𝗱𝘆:
1. Formalności
2. Oficjalne powitanie
3. Indywidualna sesja zdjęciowa na waszych motocyklach
4. Krótkie ćwiczenia z pierwszej pomocy motocyklowej, które poprowadzi Milka ( założycielka MotoKobiece ) pielęgniarka, ratownik oraz instruktor pierwszej pomocy
5. Wykład z techniki jazdy oraz omówienie zadań praktycznych.
6. Zapoznanie uczestników z zasadami poruszania się po obiekcie.
7. Pozycja na motocyklu, ze szczególnym naciskiem na pozycję w zakręcie – jazda po okręgu.
8. Manewry przy małych prędkościach (balansowanie na progu równowagi, szczególnie istotna umiejętność przy manewrach w miejskim ruchu drogowym);
9. Symulacja sytuacji awaryjnych (hamowanie awaryjne, hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody ze świadomym wykorzystaniem przeciwskrętu)
10. Dynamiczna jazda w zakręcie (kontrola gazu w zakręcie, prawidłowy tor jazdy w zakręcie oraz serii zakrętów, prowadzenie wzrokiem, przeciwskręt).
11.Manewry uliczne ( przeszkody i zadania do pokonania na nitce toru )
12.Jazda ” torowa ” i wykorzystanie nabytych umiejętności.

🔶 BĘDZIE BARDZO DUŻO JAZDY, więc zatankujcie motocykl do pełna !!!
🔶 Program może ulec małym modyfikacjom, w przypadku gdyby okazało się, że z czymś sobie nie radzicie
🔶 Każda uczestniczka szkolenia powinna mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl, który musi mieć SPRAWNY UKŁAD WYDECHOWY – czyli musi spełniać normy pojazdu dopuszczonego do ruchu drogowego ( mile widziany db killer … )
𝗪 𝗰𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝗰𝗶𝗲:
– porady i wskazówki dotyczące techniki i
toru jazdy,
– klimatyzowana sala
– strefa wypoczynku
– sędziów chorągiewkowych,
– ratowników drogowych PZM
– dokumentację fotograficzną 800-1000 szt.,
– ciepły posiłek
– przekąski
– owoce
– słodycze
– sok, wodę, kawa, herbata
😊 UWAGA: BĄDZ EKO, WEŻ SWÓJ KUBEK !!!
W trosce o nasze środowisko i ograniczenie ilości zużytego plastiku prosimy o zabranie ze sobą swojego kubka jeśli chcesz korzystać z naszych napojów.
𝗭𝗮 𝗱𝗼𝗽ł𝗮𝘁𝗮̨ 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝗰𝗶𝗲:
– zdjęcia w pełnej rozdzielczości bez logotypów
( koszt 5 zdjęć – 70 zł ) – informacje należy wysłać na maila
motosekcjalublin@gmail.com najpóźniej 3 dni po ukazaniu się
zdjęć !
🔶Trening prowadzić będą PROFESJONALNI Trenerzy i Instruktorzy techniki i nauki jazdy motocyklowej oraz sportów motocyklowych z Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy ( byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ).
Zapewniamy profesjonalizm i miłą atmosferę podczas szkolenia.
𝗞𝗧𝗢 𝗠𝗢𝗭̇𝗘 𝗪𝗭𝗜𝗔̨𝗖́ 𝗨𝗗𝗭𝗜𝗔Ł?
Każda motocyklistka!
Bez względu na umiejętności i staż jazdy.
Będzie podział na grupy ze względu na stopień zaawansowanie i rozwijane prędkości. Pozwoli to bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.
Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze i szkoleniu, również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru.
𝗝𝗔𝗞𝗜𝗘 𝗠𝗢𝗧𝗢𝗖𝗬𝗞𝗟𝗘 𝗠𝗢𝗚𝗔̨ 𝗪𝗭𝗜𝗔̨𝗖́ 𝗨𝗗𝗭𝗜𝗔Ł?
Sprawne technicznie !
Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest, aby był sprawny technicznie (SZCZEGÓLNIE UKŁAD WYDECHOWY musi spełniać normy pojazdów dopuszczonych do ruchu drogowego ) i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.
⚠️ Jeśli nie masz swojego motocykla to możemy pomóc Ci go wypożyczyć.
🔶 W sezonie 2026 organizujemy również SZKOLENIA VIP
na Torze ODTJ Lublin – od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 19:00
Są to szkolenia dla grup do 12 osób.
Jeśli jesteście zainteresowani taka formą szkolenia to kontaktujcie się z nami na Facebooku lub motosekcjalublin@gmail.com
Polecamy i zapraszamy
🔶 Przeprowadzamy również SZKOLENIA INDYWIDUALNE na wszystkich poziomach zaawansowania, gdzie wykorzystujemy motocykle z RAMIONAMI ASEKURACYJNYMI, dzięki którym nie wywrócicie się na bok
Polecamy bardzo tę formę szkolenia, gdyż bezstresowo i bezpiecznie możecie przełamać swoje lęki oraz w szybki sposób opanować prawidłowe techniki posługiwania się motocyklem, w szczególności zakręty i ” SCHODZENIE NA KOLANO”
Jeśli jesteście zainteresowani taka formą szkolenia to kontaktujcie się z nami na Facebooku lub motosekcjalublin@gmail.com
Polecamy i zapraszamy !
🔶 Jeśli chcecie, abyśmy zrobili: szkolenie, trening lub jazdy dla zorganizowanej przez Was grupy to kontaktujcie się z nami .
Bez problemu to zorganizujemy, tak żebyście byli zadowoleni
𝗪𝗦𝗣𝗢́Ł𝗣𝗥𝗔𝗖𝗔 !
Firmy, kluby, stowarzyszenia itd…, które chciałyby podjąć współprace z Moto-Sekcją prosimy o kontakt na naszą pocztę motosekcjalublin@gmail.com
ZAPRASZAMY !!!

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Zobacz wpisy

← „JAZDY MOTOCYKLOWE z Moto-Sekcją 11.07.2026”
„SZKOLENIE MOTOCYKLOWE POZIOM 3 z Moto- Sekcją – 18.07.2026” →

Menu

  • galeria test
  • galeria test 3
  • Galeria wyniki
  • Galeria Zdjęć
  • Galeria2
  • Kalendarz Jazd po Torze
  • Kalendarz Jazd po Torze
  • Kiedy jeździmy
  • Moto Sekcja w mediach
  • Motocyklowe prezenty
  • Polityka prywatności
  • Szkolenia motocyklowe

Partnerzy

  • Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
  • EMPORA Paweł Dołgan
  • Polski Związek Motorowy
  • BMW Motorrad Lublin – Best Auto
  • Klima- Technika Jarosław Stec
  • ODTJ Lublin
  • WORD Lublin
motosekcjalublin@gmail.com

Zobacz aktualną pogodę w Lublinie
Zerif Lite Powered by WordPress