BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE z Moto-Sekcją i BMW Motorrad Best Auto Lublin 22.08.2021

PROSIMY UWAŻNIE, POWOLI, DOKŁADNIE I DO KOŃCA PRZECZYTAĆ WYDARZENIE – osoby, które nie spełnią wszystkich warunków opisanych w wydarzeniu NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ DO ZAPISANIA NA SZKOLENIE !!!!!!!!!!!!

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY OD 13 SIERPNIA DO 17 SIERPNIA 2021 !!!

Nie decyduje kolejność

zgłoszeń, jeśli liczba chętnych przekroczy dopuszczony limit, to komisyjnie będziemy losować uczestników szkolenia, spośród osób, które poprawnie wypełniły warunki opisane w wydarzeniu

BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE z DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY MIEJSKIEJ, TURYSTYCZNEJ I CODZIENNEJ !!!
Jeśli podczas CODZIENNEJ jazdy na motocyklu nieczujecie się pewnie i bezpiecznie, macie kłopoty lub stresujecie się podczas pokonywania zakrętów i chcecie to zmienić lub poprawić, to szkolenie jest właśnie dla Was !!!

Moto-Sekcja oraz BMW Mottorrad Best Auto Lublin zapraszają na BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE Z DOSKONALENIA TECHNIKIJAZDY w ruchu miejskim, turystycznym i codziennym czyli trening podnoszący Wasze bezpieczeństwo i umiejętności posługiwania się motocyklem w ruchu ulicznym i nie tylko.

Potrenujemy wszelkie manewry i techniki motocyklowe, które są przydatne w codziennej jeździe na motocyklu

PODCZAS SZKOLENIA BĘDZIE MOŻNA BEZPŁATNIEKORZYSTAĆ I TESTOWAĆ motocykle BMW od BMW Motorrad Best Auto Lublin 🙂

MIEJSCE: Mini Tor przy Skende/Ikea ul. Spółdzielczości Pracy 88
( obok sklepu Media Expert )
TERMIN: niedziela 22-08-2021
GODZINY:
14:45 – początek szkolenia
19:00 – zakończenie szkolenia

ILOŚĆ MIEJSC BARDZO OGRANICZONA !!!

UWAGA !!!
Każdyuczestnik szkolenia powinien mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl, który musi mieć SPRAWNY UKŁAD WYDECHOWY – czyli musi spełniać normy pojazdu dopuszczonego do ruchu drogowego ( mile widziany db killer … )

UWAGA BARDZO WAŻNE !

TYLKO OSOBY, KTÓRE SPEŁNIĄ WARUNKI WSZYSTKICH4 PUNKTÓW BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ do uczestnictwa w BEZPŁATNYM SZKOLENIU !!!

Jeśli z czymś sobie nie radzicie, to poproście o pomoc osobę, która Wam pomoże w poprawnym wypełnieniu wszystkich warunków.

Osoby, które nie spełnią poniższych warunków lub źle wykonają poniższe punktyNIE BĘDĄ brane pod uwagę do zakwalifikowania się do udziału w Bezpłatnym Szkoleniu.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE z doskonalenia techniki jazdy !!!
Dokładnie spełnijcie poniżej opisane warunki !!!!!!
1. Polubić profil Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy.
https://www.facebook.com/motosekcja
2. Zaznaczyć funkcję „OBSERWUJ” nafacebookowym profilu Moto-Sekcji.
3. Udostępnić PUBLICZNIE to wydarzenie na swoim profilu odznaczając w poście dwie znajome osoby, z którymi chcielibyście uczestniczyć w treningu.
– prosimy o zmianę ustawień udostępnienia na publiczne przy udostępnianiu tego wydarzenia !
( jeśli macie ustawiony profil tylko naprywatny )
4. Następnie należy KONIECZNIE napisać zgłoszenie na adres mailowy:
motosekcjalublin@gmail.com
– tytuł maila: „22.08.2021 – BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE z Moto-Sekcja i BMW Motorrad Best Auto ”
– treść maila: imię, nazwisko, numer telefonu, napisać markę i model motocykla, miejscowość z której będzieciejechać
– ORAZ BARDZO WAŻNE : screen (zrzut z ekranu, zdjęcie ) z udostępnienia tego wydarzenia z Waszego profilu na Facebooku, tak, żeby były widoczne odznaczone osoby.
Pamiętajcie o zmianie ustawień prywatności na publiczne !

Osoby zakwalifikowane na bezpłatne szkolenie, zostaną poinformowane mailowo.

TYLKOOSOBY, KTÓRE SPEŁNIĄ WARUNKI WSZYSTKICH 4 PUNKTÓW BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ do uczestnictwa w BEZPŁATNYM SZKOLENIU !!!

Jeśli liczba chętnych przekroczy dopuszczony limit, to komisyjnie będziemy losować uczestników szkolenia

Trzeba śledzić na Facebooku WYDARZENIE – BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE – zakładkę DYSKUSJE- będą tam na bieżąco podawane informacje dotyczące szkolenia, zapisów, ewentualnego losowania, kwestii organizacyjnych itp.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń tj. po dniu 17 SIERPNIA oraz po wykonaniu przez Was w/w czynności dostaniecie informację zwrotną czy zostaliście zakwalifikowani na szkolenie oraz pełneinformacje ( co dalej ) jak macie się przygotować i z kim się kontaktować w razie niejasności lub pilnych zapytań .

Przewidziany program BEZPŁATNEGO SZKOLENIA MOTOCYKLOWEGO z doskonalenia techniki jazdy w ruchu miejskim, turystycznym i codziennym :

1. Omówienie teorii i zadańpraktycznych.
2. Zapoznanie uczestników z zasadami poruszania się po obiekcie.
3. Rozgrzewka i rozpoczęcie zadań treningowych z wykorzystaniem technik motocyklowych w szczególności takich jak:
– przeciwsiad
– przeciwwaga
– przeciwskręt
4. Pozycja i dosiad na motocyklu.
5. Dynamiczna jazda w zakręcie (kontrola gazu, prawidłowy tor jazdy, prowadzeniewzrokiem, świadome wykorzystanie przeciwskrętu).
6. Manewry uliczne (przeszkody i zadania do pokonania ).

Szkolenie prowadzić będą PROFESJONALNI Trenerzy i Instruktorzy sportów motocyklowych z Moto-Sekcji ( byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ) oraz Instruktorzy: techniki i naukijazdy motocyklowej ze Szkoła Jazdy OSK Piotr oraz ODTJ Lublin.

Zapewniamy profesjonalizm i miłą atmosferę podczas Szkolenia

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ ?
Osoby jeżdżące na motocyklu 😉

Będzie podział na grupy.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?
Sprawne technicznie !
Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę.Ważne jest, żeby był zarejestrowany, ubezpieczony i sprawny technicznie (szczególnie układ wydechowy musi spełniać normy pojazdów dopuszczonych do ruchu drogowego) i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników.
Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

Jeśli podoba Wam się to, co robimy i chcielibyście wspomóc nasz projekt, to zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: motosekcjalublin@gmail.com

Dzięki tym firmom oraz instytucjom będziemy mogli zorganizować to bezpłatne szkolenie
PARTNERZY I SPONSORZY BEZPŁATNEGO SZKOLENIA MOTOCYKLOWEGO z doskonalenia techniki jazdy w ruchu miejskim, turystycznymi codziennym:
Moto-Sekcja
BMW Motorrad Lublin – Best Auto
SKENDE

Informacje o jazdach ,treningach i szkoleniach motocyklowych organizowanych przez Moto-Sekcję znajdziecie na FACEBOOKU Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy oraz z “lekkim” opóźnieniem na naszej stronie www.moto-sekcja.pl w AKTUALNOŚCIACH lubw KALENDARZ JAZD PO TORZE.

Przeprowadzamy również SZKOLENIA INDYWIDUALNE na wszystkich poziomach zaawansowania, gdzie wykorzystujemy motocykle z RAMIONAMI ASEKURACYJNYMI, dzięki którym nie wywrócicie się na bok

Polecamy bardzo tę formę szkolenia, gdyż bezstresowo i bezpiecznie możecie przełamać swoje lęki oraz wszybki sposób opanować prawidłowe techniki posługiwania się motocyklem, w szczególności zakręty i ” SCHODZENIE NA KOLANO”

Jeśli jesteście zainteresowani taka formą szkolenia to kontaktujcie się z nami na Facebooku lub motosekcjalublin@gmail.com
Polecamy i zapraszamy !

Jeśli chcecie, abyśmy zrobili: szkolenie, trening lubjazdy dla zorganizowanej przez Was grupy to kontaktujcie się z nami .

Bez problemu to zorganizujemy, tak żebyście byli zadowoleni

WSPÓŁPRACA !
Firmy, kluby, stowarzyszenia itd.,które chciałyby podjąć współprace z Moto-Sekcją prosimy o kontakt na naszą pocztę motosekcjalublin@gmail.com