BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE z Moto-Sekcją 07.05.2022

UWAGA, UWAGA !!!

PROSIMY UWAŻNIE, POWOLI, DOKŁADNIE I DO KOŃCA PRZECZYTAĆ WYDARZENIE – osoby, które nie spełnią wszystkich warunków opisanych w wydarzeniu NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ DO ZAPISANIA NA SZKOLENIE !!!!!!!!!!!!ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY OD 7 KWIETNIA DO 26 KWIETNIA 2022 do godz. 23.59 !!!Nie decyduje kolejność zgłoszeń, jeśli liczba chętnych przekroczy dopuszczony limit, to komisyjnie będziemy losować uczestników szkolenia, spośród osób, które poprawnie wypełnią warunki opisane w wydarzeniu BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE z DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY !!!

Jeśli podczas CODZIENNEJ jazdy na motocyklu nie czujecie się pewnie i bezpiecznie, macie kłopoty lub stresujecie się podczas pokonywania zakrętów i chcecie to zmienić lub poprawić, to szkolenie jest właśnie dla Was !!!Moto-Sekcja zaprasza na BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE Z DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY w ruchu miejskim, turystycznym i codziennym czyli trening podnoszący Wasze bezpieczeństwo i umiejętności posługiwania się motocyklem w ruchu ulicznym i nie tylko.MIEJSCE: Tor ODTJ Lublin ul. Antoniny Grygowej 32
TERMIN: sobota 07-05-2022
GODZINY:
10:30 – otwarcie bramy, formalności
19:00 – zakończenie szkoleniaILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!UWAGA !!!
Każdy uczestnik szkolenia powinien mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl, który musi mieć SPRAWNY UKŁAD WYDECHOWY – czyli musi spełniać normy pojazdu dopuszczonego do ruchu drogowego 98 dB ( mile widziany db killer … )

UWAGA BARDZO WAŻNE !

TYLKO OSOBY, KTÓRE SPEŁNIĄ WARUNKI WSZYSTKICH 4 PUNKTÓW BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ do uczestnictwa w BEZPŁATNYM SZKOLENIU !!!

Jeśli z czymś sobie nie radzicie, to poproście o pomoc osobę, która Wam pomoże w poprawnym wypełnieniu wszystkich warunków.
Osoby, które nie spełnią poniższych warunków lub źle wykonają poniższe punkty NIE BĘDĄ brane pod uwagę do zakwalifikowania się do udziału w Bezpłatnym Szkoleniu.JAK ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE z doskonalenia techniki jazdy !!!

Dokładnie spełnijcie poniżej opisane warunki !!!!!!

1. Polubić profil Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy.
https://www.facebook.com/motosekcja
2. Zaznaczyć funkcję „OBSERWUJ” na facebookowym profilu Moto-Sekcji.
3. Udostępnić PUBLICZNIE to wydarzenie na swoim profilu odznaczając w poście MINIMUM 3 znajome osoby.
– prosimy o zmianę ustawień udostępnienia na publiczne przy udostępnianiu tego wydarzenia !
( jeśli macie ustawiony profil tylko na prywatny )
4. Następnie należy KONIECZNIE napisać zgłoszenie na adres mailowy:
motosekcjalublin@gmail.com
– tytuł maila: „07.05.2022 – BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE”
– treść maila: imię, nazwisko, numer telefonu oraz miejscowość, z której będziecie jechać.
– ORAZ BARDZO WAŻNE : screen (zrzut z ekranu, zdjęcie ) z udostępnienia tego wydarzenia z Waszego profilu na Facebooku, tak, żeby były widoczne odznaczone osoby.

Pamiętajcie o zmianie ustawień prywatności na publiczne !

Osoby zakwalifikowane na bezpłatne szkolenie, zostaną poinformowane mailowo.
Sprawdzajcie SPAM !

TYLKO OSOBY, KTÓRE SPEŁNIĄ WARUNKI WSZYSTKICH 4 PUNKTÓW BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ do uczestnictwa w BEZPŁATNYM SZKOLENIU !!!

Jeśli liczba chętnych przekroczy dopuszczony limit, to komisyjnie będziemy losować uczestników szkolenia.

Trzeba śledzić na Facebooku WYDARZENIE – BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE – zakładkę DYSKUSJE – będą tam na bieżąco podawane informacje dotyczące szkolenia, zapisów, ewentualnego losowania, kwestii organizacyjnych itp.Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń tj. po dniu 26 KWIETNIA oraz po wykonaniu przez Was w/w czynności dostaniecie informację zwrotną czy zostaliście zakwalifikowani na szkolenie oraz pełne informacje ( co dalej ) jak macie się przygotować i z kim się kontaktować w razie niejasności lub pilnych zapytań .Przewidziany program BEZPŁATNEGO SZKOLENIA MOTOCYKLOWEGO z doskonalenia techniki jazdy:
1 Omówienie teorii i zadań praktycznych.
2. Zapoznanie uczestników z zasadami poruszania się po obiekcie.
3. Rozgrzewka i rozpoczęcie zadań treningowych z wykorzystaniem technik motocyklowych w szczególności takich jak:
– przeciwsiad
– przeciwwaga
– przeciwskręt
4. Pozycja i dosiad na motocyklu.
5. Dynamiczna jazda w zakręcie (kontrola gazu, prawidłowy tor jazdy, prowadzenie wzrokiem, świadome wykorzystanie przeciwskrętu).
6. Manewry uliczne (przeszkody i zadania do pokonania na nitce toru).
7. Hamowanie awaryjne.
8. Jazda po całej nitce toru – wykorzystanie nabytych umiejętności.BĘDZIE BARDZO DUŻO JAZDY, więc zatankujcie motocykle do pełna !!!Szkolenie prowadzić będą PROFESJONALNI Trenerzy i Instruktorzy sportów motocyklowych z Moto-Sekcji ( byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ) oraz Instruktorzy: techniki i nauki jazdy motocyklowej ze Szkoła Jazdy OSK Piotr oraz ODTJ Lublin.Zapewniamy profesjonalizm i miłą atmosferę podczas Szkolenia.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ ?
Każdy!
Bez względu na umiejętności i staż jazdy.
Będzie podział na grupy. Pozwoli to bezpiecznie przeprowadzić wszystkie zadania treningowe na torze.
Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze i szkoleniu, również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad panujących na obiekcie i poruszania się po nitce toru.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?
Sprawne technicznie !
Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest, żeby był zarejestrowany, ubezpieczony i sprawny technicznie (szczególnie układ wydechowy musi spełniać normy pojazdów dopuszczonych do ruchu drogowego) 98 dB i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników.
Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

UWAGA – WAŻNE – COVID – 19 !!!
W celu zachowania jak najdalej idących środków bezpieczeństwa i ostrożności przed KORONAWIRUSEM każda osoba będąca na BEZPŁATNYM SZKOLENIU MOTOCYKLOWYM z doskonalenia techniki jazdy musi stosować się do aktualnie obowiązujących przepisów związanych z COVID – 19:Jeśli podoba Wam się to , co robimy i chcielibyście wspomóc nasz projekt, to zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: motosekcjalublin@gmail.comInformacje o jazdach ,treningach i szkoleniach motocyklowych organizowanych przez Moto-Sekcję znajdziecie na FACEBOOKU Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy oraz z „lekkim” opóźnieniem na naszej stronie www.moto-sekcja.pl w AKTUALNOŚCIACH lub w KALENDARZ JAZD PO TORZE.

Przeprowadzamy również SZKOLENIA INDYWIDUALNE na wszystkich poziomach zaawansowania, gdzie wykorzystujemy motocykle z RAMIONAMI ASEKURACYJNYMI, dzięki którym nie wywrócicie się na bok.

Polecamy bardzo tę formę szkolenia, gdyż bezstresowo i bezpiecznie możecie przełamać swoje lęki oraz w szybki sposób opanować prawidłowe techniki posługiwania się motocyklem, w szczególności zakręty i ” SCHODZENIE NA KOLANO” .Jeśli jesteście zainteresowani taka formą szkolenia to kontaktujcie się z nami na Facebooku lub motosekcjalublin@gmail.com
Polecamy i zapraszamy !Jeśli chcecie, abyśmy zrobili: szkolenie, trening lub jazdy dla zorganizowanej przez Was grupy to kontaktujcie się z nami .
Bez problemu to zorganizujemy, tak żebyście byli zadowoleni
WSPÓŁPRACA !Firmy, kluby, stowarzyszenia itd.,które chciałyby podjąć współprace z Moto-Sekcją prosimy o kontakt na naszą pocztę motosekcjalublin@gmail.com