BRAK MIEJSC Szkolenie Motocyklowe 05-05-2018 na Torze ODTJ Lublin

29513200_1690538661004335_6417979149183224055_n

BRAK WOLNYCH MIEJSC

UWAGA UWAGA – SZKOLENIE MOTOCYKLOWE 05-05-2018 !!!

Jeśli chcecie podnieść swoje UMIEJĘTNOŚCI MOTOCYKLOWE to zapraszamy na ” SZLIFOWANIE MOTOCYKLOWE ” 🙂

Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy zaprasza w sobotę 05-05-2018 na „SZLIFOWANIE TECHNIKI MOTOCYKLOWEJ” czyli trening podnoszący wasze bezpieczeństwo i umiejętności posługiwania się motocyklem w ruchu ulicznym i nie tylko… Odbędzie się ono na Tor ODTJ Lublin – jazdy, szkolenia .

Miejsce: Tor ODTJ Lublin

ul. Grygowej 32

Termin: 05. 05. 2018 sobota

Godziny: 11:30 – 19.00

Ilość miejsc ograniczona.

Koszt treningu:

280 zł – wpłata i formalności dokonane do dnia 20. 04. 2018

330 zł – po w/w terminie

Jak ZAPISAĆ się na ” SZLIFOWANIE ” :

1. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy KONIECZNIE o napisanie: TERMINU – pełna data ” szlifowania ” w, którym chcecie uczestniczyć. Następnie podanie swoich danych: imienia, nazwiska, numeru telefonu i miejscowości z której będziecie jechać. W/w dane wysyłacie na adres naszej poczty: motosekcjalublin@gmail.com

2. Po wykonaniu tych czynności dostaniecie informację zwrotną czy zostaliście zakwalifikowani na szkolenie oraz pełne informacje ( co dalej ) jak macie się przygotować i z kim się kontaktować w razie niejasności lub pilnych zapytań… 😉

Przewidziany program treningu:

1.Omówienie teorii i zadań praktycznych.

2. Zapoznanie uczestników z zasadami poruszania się po obiekcie.

3. Pozycja na motocyklu, ze szczególnym naciskiem na pozycję w zakręcie-jazda po okręgu.

4. Rozgrzewka, manewry przy małych prędkościach (balansowanie na progu równowagi, szczególnie istotna umiejętność przy manewrach w miejskim ruchu drogowym);

5. Symulacja sytuacji awaryjnych (awaryjne hamowanie, omijanie przeszkody ze świadomym wykorzystaniem przeciwskrętu)

6. Dynamiczna jazda w zakręcie (kontrola gazu w zakręcie, prawidłowy tor jazdy w zakręcie oraz serii zakrętów, prowadzenie wzrokiem, przeciwskręt).

7.Manewry uliczne ( przeszkody i zadania do pokonania na nitce toru )

8.Jazda ” torowa ” i wykorzystanie nabytych umiejętności – BARDZO DUŻO JAZDY więc zatankujcie moto do pełna !!!

Program może ulec małym modyfikacjom w przypadku gdyby okazało się że z czymś sobie nie radzicie 😉

Każdy uczestnik imprezy powinien mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl…

W cenie otrzymacie porady i wskazówki dotyczące techniki i toru jazdy, dokumentację fotograficzną, 2 ciepłe posiłki regeneracyjny, owoce, słodycze-ciastka, soki, wodę, kawę, herbatę .

Trening prowadzić będą PROFESJONALNI instruktorzy sportów motocyklowych z Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy ( byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ) oraz instruktorzy techniki jazdy motocyklowej z OSK Grabiec .

Zapewniamy profesjonalizm i miłą atmosferę podczas treningu .

UWAGA : dzięki OSK Grabiec podczas treningu dla uczestników będzie dostępny bezpłatnie, specjalnie przygotowany motocykl z ramionami asekuracyjnymi dzięki , któremu będziecie mogli w bezpieczny sposób przełamać swoje ” lęki ” podczas pokonywania zakrętów.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy.

Będzie podział na grupy ze względu na stopień zaawansowanie i rozwijane prędkości. Pozwoli to bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.

Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze i szkoleniu, również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru. W przerwach między Twoimi sesjami treningowymi będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o wszelkie szczegóły itp.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?

Sprawne technicznie !

Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia. Jeśli nie masz swojego motocykla to możemy pomóc Ci go wypożyczyć 🙂

ZAPRASZAMY 🙂

Informacje o jazdach ,treningach i szkoleniach motocyklowych organizowanych przez Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy znajdziecie zawsze na naszej str. www.moto-sekcja.pl w zakładce KALENDARZ JAZD PO TORZE 🙂

Jeśli chcecie abyśmy zrobili: szkolenie, trening lub jazdy dla zorganizowanej przez Was grupy to kontaktujcie się z nami .

Bez problemu to zorganizujemy tak żebyście byli zadowoleni 🙂

ZAPRASZAMY !!!