Parada na zakończenie sezonu motocyklowego 2016

 

Informacja z wydarzenia na Facebooku

 

„Drodzy koledzy i koleżanki motocykliści!!! Jako, że pierwszy dzień jesieni już za nami, a na drzewach liście zmieniają kolory to znak, że już czas oficjalnie zakończyć sezon motocyklowy 2016. W związku z tym Moto Inicjatywa, Moto Spot, Grupa Motocyklowa GM – MPK Lublin oraz Świdnicki klub motocyklowy USARZ serdecznie zapraszają wszystkich motocyklistów, motocyklistki, plecaczki i wszelakich pasjonatów motoryzacji dwukołowej oraz trójkołowej (trike) na paradę motocyklową wieńczącą sezon motocyklowy 2016. 

Zbieramy się jak tradycja nakazuje na placu zamkowym o godzinie 11:00, natomiast kończymy na parkingu Areny Lublin gdzie w tym czasie odbywa się Moto Arena. Prosimy też o zabranie ze sobą (jeżeli posiadacie) kamerek, ponieważ pragniemy później zmontować filmik z przejazdu.

Przejazd motocykli ma na celu również zwórcenie uwagi na akcję charytatywną Amelka marzycielka, siatkówczaka niszczycielka.

Parada motocyklowa będzie zabezpieczona przez policję dlatego prosimy o zachowanie ostrożności i niewykonywanie żadnych czynności niezgodnych z przepisami ruchu drogowego.

Trasa przejazdu:
(START) Plac Zamkowy, Lublin – Al. Tysiąclecia – Rondo im. Romana Dmowskiego – Aleja Tysiąclecia – Aleja Solidarności – Dolna 3 Maja – Krakowskie Przedmieście – Lipowa – Aleja Józefa Piłsudskiego – Lubelskiego Lipca ’80 – Cukrownicza – Parking Areny Lublin (META)

Organizatorzy przejazdu motocykli nie odpowiadają za losowe zdarzenia uczestników eventu. Wszelkie elementy łamania przepisów są przez nas potępiane.”