Jazdy Motocyklowe 25.05.2019 z Moto-Sekcją !

55600754_2162425133815683_5882941383936835584_n

UWAGA UWAGA !!!
SZLIFOWANIE MOTOCYKLOWE – POZIOM 2 !!!

Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy zaprasza w sobotę 25-05-2019 na „SZLIFOWANIE MOTOCYKLOWE – POZIOM 2 ” czyli trening podnoszący wasze bezpieczeństwo i umiejętności posługiwania się motocyklem w ruchu ulicznym i nie tylko… Odbędzie się ono na Tor ODTJ Lublin – jazdy, szkolenia .
.
Miejsce: Tor ODTJ Lublin
ul. Grygowej 32
Termin: 25-05-2019 sobota
Godziny: 11:30 – 19.00
Ilość miejsc mocno ograniczona !!!

Koszt treningu:
300 zł – wpłata i formalności dokonane do dnia 02-05-2019
350 zł – po w/w terminie

Jak ZAPISAĆ się na ” SZLIFOWANIE ” :
1. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy KONIECZNIE o napisanie: TERMINU – pełna data ” szlifowania ” w, którym chcecie uczestniczyć. Następnie podanie swoich danych: imienia, nazwiska, numeru telefonu i miejscowości z której będziecie jechać. W/w dane wysyłacie na adres naszej poczty: motosekcjalublin@gmail.com
2. Po wykonaniu tych czynności dostaniecie informację zwrotną czy zostaliście zakwalifikowani na szkolenie oraz pełne informacje ( co dalej… ) jak macie się przygotować i z kim się kontaktować w razie niejasności lub pilnych zapytań… 😉

Przewidziany program treningu: ” SZLIFOWANIE POZIOM 2 ”
1.Omówienie teorii i zadań praktycznych.
2. Zapoznanie uczestników z zasadami poruszania się po obiekcie.
3. Rozgrzewka i zapoznanie się z torem.
4. Pozycja i dosiad na motocyklu, ze szczególnym naciskiem na pozycję w zakręcie.
5. Symulacja sytuacji awaryjnych – omijanie przeszkody ze świadomym wykorzystaniem przeciwskrętu.
6. Dynamiczna jazda w zakręcie (kontrola gazu w zakręcie, prawidłowy tor jazdy w zakręcie oraz serii zakrętów, prowadzenie wzrokiem, przeciwskręt).
7.Manewry uliczne ( przeszkody i zadania do pokonania na nitce toru )
8.Jazda dynamiczna ” torowa ” – wykorzystanie nabytych umiejętności .
Będzie BARDZO DUŻO JAZDY więc zatankujcie moto do pełna!

Program może ulec małym modyfikacjom w przypadku gdyby okazało się że z czymś sobie nie radzicie 😉
Każdy uczestnik imprezy powinien mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl…

W cenie otrzymacie porady i wskazówki dotyczące techniki i toru jazdy, dokumentację fotograficzną (800-1200 fotek), 2 ciepłe posiłki regeneracyjne, owoce, słodycze-ciastka, soki, wodę, kawę, herbatę-bez limitu 🙂 .

Trening prowadzić będą PROFESJONALNI instruktorzy sportów motocyklowych z Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy ( byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ) oraz instruktorzy techniki jazdy motocyklowej z OSK Grabiec .
Zapewniamy profesjonalizm i miłą atmosferę podczas treningu .

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Każdy!
Bez względu na umiejętności i staż jazdy.
Będzie podział na grupy ze względu na stopień zaawansowanie i rozwijane prędkości. Pozwoli to bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.
Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze i szkoleniu, również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru. W przerwach między Twoimi sesjami treningowymi będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o wszelkie szczegóły itp.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?
Sprawne technicznie !
Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia. Jeśli nie masz swojego motocykla to możemy pomóc Ci go wypożyczyć 🙂

ZAPRASZAMY 🙂

Informacje o jazdach ,treningach i szkoleniach motocyklowych organizowanych przez Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy znajdziecie zawsze na naszej str. www.moto-sekcja.pl w zakładce KALENDARZ JAZD PO TORZE 🙂

Organizujemy również SZKOLENIA INDYWIDUALNE na których wykorzystujemy motocykle z ramionami asekuracyjnymi dzięki którym nie wywrócicie się na bok 😉 Zapraszamy !

Jeśli chcecie abyśmy zrobili: szkolenie, trening lub jazdy dla zorganizowanej przez Was grupy to kontaktujcie się z nami .
Bez problemu to zorganizujemy tak żebyście byli zadowoleni 🙂
UWAGA !
Firmy, kluby, stowarzyszenia itp.,które chciałyby podjąć współprace z Moto-Sekcją prosimy o kontakt naszą pocztę motosekcjalublin@gmail.com