Jazdy Motocyklowe 13.07.2019 z Moto-Sekcją !

62111930_2287645254627003_2385217054270554112_n

JAZDY MOTOCYKLOWE 13-07-2019 !!!
Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy zaprasza na ” wolne jazdy motocyklowe ” które odbędą się w sobotę 13-07-2019 na Tor ODTJ Lublin – jazdy, szkolenia .
Na których podniesiecie swoje bezpieczeństwo i umiejętności motocyklowe 🙂
.
W sobotę jeździmy :
Od godz. 9.00 do 13.00/13.30 – w cenie 130/150 zł
1 godz. – w cenie 50 zł
2 godz. – w cenie 90 zł
3 godz. – w cenie 120 zł

UWAGA !!!
OBOWIĄZUJE ZAKAZ WJAZDU wyczynowych motocykli SuperMoto ( przerobione crossówki i endurówki ze względu na głośność ) – który dostaliśmy od właściciela WORD ODTJ LUBLIN 🙁
.
W pozostałych motocyklach mile widziany db killer …
.
Liczba miejsc ograniczona !
.
Uczestnicy robią opłatę na miejscu w dniu jazd.
.
W cenie jazd otrzymacie: porady, wskazówki dotyczące techniki i toru jazdy od Trenerów Moto-Sekcji ( byłych zawodników, Mistrzów Polski i Reprezentantów Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ) …..oczywiście porady są dla chętnych + FOTY z jazd, wodę do picia oraz dobrą i miłą atmosferę podczas treningu 🙂
Będzie obowiązywał podział na dwie grupy: szybszą i wolniejszą.
Każdy uczestnik imprezy powinien mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl…
.
Dla członków MOTO-SEKCJI z województwa lubelskiego – RABAT
.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy KONIECZNIE o potwierdzenie obecności oraz podanie imienia, nazwiska i nr. tel. na adres naszej poczty : motosekcjalublin@gmail.com .
Osoby, które się zarejestrują mają gwarantowane miejsce na jazdach 🙂

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ ?
Każdy kto daje sobie w miarę radę podczas codziennej jazdy 😉
Będzie podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości. Pozwoli to bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.
Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami treningowymi będzie możliwość dopytania Trenerów Moto-Sekcji o wszelkie szczegóły itp.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ ?
Sprawne technicznie (szczególnie wydech) !
Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

ZAPRASZAMY 🙂

PAMIĘTAJCIE LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – więc koniecznie się zapiszcie !!!

Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy organizuje: szkolenia, treningowe , jazdy, zloty motocyklowe i SZKOLENIA INDYWIDUALNE ( na motocyklach z ramionami asekuracyjnymi dzięki, którym nie można wywrócić się na bok i bez obaw można zejść na „kolano” 😉 ) itd. na Tor ODTJ Lublin – jazdy, szkolenia i nie tylko.
Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszamy na naszą stronę www.moto-sekcja.pl
.
Więcej informacji o nawiązaniu współpracy i nie tylko można uzyskać pisząc na adres motosekcjalublin@gmail.com lub dzwoniąc pod nr. tel. 501 11 88 22