Jazdy Motocyklowe 21-04-2018 po Torze ODTJ Lublin

29541837_1688535754537959_215804647438900461_n

JAZDY MOTOCYKLOWE 21-04-2018 po Torze ODTJ Lublin

Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy zaprasza na ” wolne jazdy motocyklowe „, które odbędą się w sobotę 21-04-2018 na Tor ODTJ Lublin – jazdy, szkolenia .

Na których podniesiecie swoje umiejętności motocyklowe pod opieką trenerów MOTO SEKCJI 🙂

W sobotę jeździmy :

Od godz. 9.00 do 13.00/13.30 – w cenie 120/130 zł

1 godz. – w cenie 40 zł

UWAGA !!!

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WJAZDU wyczynowych motocykli SuperMoto ( przerobione crosówki i endurówki ze względu na głośność ) – który dostaliśmy od właściciela ODTJ LUBLIN 🙁.

W pozostałych motocyklach mile widziany dk …

Liczba miejsc ograniczona !

Uczestnicy robią opłatę na miejscu w dniu jazd.

W cenie jazd otrzymacie: porady, wskazówki dotyczące techniki i toru jazdy od Trenerów Moto-Sekcji ( byłych zawodników, Mistrzów Polski i Reprezentantów Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ) …..oczywiście porady są dla chętnych + FOTY z jazd , wodę do picia oraz dobrą i miłą atmosferę podczas treningu 🙂

Będzie obowiązywał podział na dwie grupy: szybszą i wolniejszą.

Każdy uczestnik imprezy powinien mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl…

 

Dla członków MOTO-SEKCJI z województwa lubelskiego – RABAT

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy KONIECZNIE o potwierdzenie obecności oraz podanie danych osobowych i nr. tel. na adres naszej poczty : motosekcjalublin@gmail.com . Osoby, które się zarejestrują mają gwarantowane miejsce na jazdach !!!

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ ?

Każdy kto daje sobie w miarę radę podczas codziennej jazdy 😉

Będzie podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości. Pozwoli to bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze.

Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj – nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami treningowymi będzie możliwość dopytania Trenerów Moto-Sekcji o wszelkie szczegóły itp.

JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ ?

Sprawne technicznie (szczególnie wydech) !

Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

ZAPRASZAMY 🙂

PAMIĘTAJCIE LICZBA MIEJSC OGRANICZONA -więc koniecznie się zapiszcie !!!

Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy organizuje: szkolenia, treningowe , jazdy, zloty motocyklowe itd. na Torze ODTJ Lublin i nie tylko..

Więcej informacji o nawiązaniu współpracy można uzyskać pisząc na adres motosekcjalublin@gmail.com lub dzwoniąc pod nr. tel. 501 11 88 22